-60%

Женски мокасини NI018-YELL

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

1490ден 596ден

Clear

6 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Weight N/A
Боја

Големина

, , , , ,

0