-40%

Детски мартинки CH060513-BLK

СОСТАВ

Лице: Вештачка  кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

1990ден 1194ден

Clear

7 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Вештачка  кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , , ,

0