Женски високи чизми HBL20-BLK

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил/ крзно
 • Влошка: Крзно
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

3.490 ден

Clear

6 на залиха

Description

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил/ крзно
 • Влошка: Крзно
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0