-50%

Женски салонки L82502-GRY

СОСТАВ

  • Лице: Еко кожа
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Пенаста мека
  • Ѓон: Гума

2390ден 1195ден

Clear

3 на залиха

Description

СОСТАВ

  • Лице: Еко кожа
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Пенаста мека
  • Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0