-2%

Женски чевли L055603-BLU

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Еко кожа
Влошка: Еко кожа
Ѓон: Гума

1590ден 1560ден

Clear

5 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Еко кожа
Влошка: Еко кожа
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0