Женски гумени чизми RB1017-BLK

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Надворешен материјал: Гума
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Текстил
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

1.490 ден

Clear

2 на залиха

Description

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Надворешен материјал: Гума
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Текстил
 • Ѓон: Гума 
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, само нежно избришете ја со влажна крпа!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0