-61%

ARABELA-BLU

Кожни сандали!
Подгответе се за лето со нашата нова кожна сандала од два дела. Со тенко ремче во различни бои во предниот дел и ремче на закопување во задниот дел. Изработени од кожа на 9 см висока коцкеста потпетица. Совршени за секоја пригода.

Материјал

Опис на боја: Сина перла

 • Горниште: Телешка кожа
 • Постава: Телешка кожа
 • Ѓон: Микролит
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.790 ден 1.090 ден

Clear

3 на залиха

Description

Кожни сандали!
Подгответе се за лето со нашата нова кожна сандала од два дела. Со тенко ремче во различни бои во предниот дел и ремче на закопување во задниот дел. Изработени од кожа на 9 см висока коцкеста потпетица. Совршени за секоја пригода.

Материјал

Опис на боја: Сина перла

 • Горниште: Телешка кожа
 • Постава: Телешка кожа
 • Ѓон: Микролит
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0