-2%

Женски патики SAB1062-BEI

СТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Кожна комфорт влошка
Ѓон: Гума

2590ден 2530ден

Clear

24 на залиха

Description

СТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Кожна комфорт влошка
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , ,

0