-50%

Женски патики SAB1010-BLK

СТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Кожна комфорт влошка
Ѓон: Гума

2.590 ден 1.290 ден

Clear

1 на залиха

Description

СТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Кожна комфорт влошка
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , ,

0