fbpx
-21%

Женски еспадрили 138360-BBK

Едноставната елеганција се комбинира со врвната удобност при носење On-the-GO® Flex – Siena. Овој стил на скимер со низок профил се одликува со плетен горен дел со дијамантски шари со влошка од Goga Mat™ со воздушно ладење на Skechers со високо отскокнување и лесна ULTRA GO® амортизација.

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Плетен горен дел со дијаманстки дезен
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Флексибилен надворешен ѓон
 • Инструкции за одржување!

  • Може да се пере во машина!

3.790 ден 2.990 ден

Clear

11 на залиха

Description

Едноставната елеганција се комбинира со врвната удобност при носење On-the-GO® Flex – Siena. Овој стил на скимер со низок профил се одликува со плетен горен дел со дијамантски шари со влошка од Goga Mat™ со воздушно ладење на Skechers со високо отскокнување и лесна ULTRA GO® амортизација.

Материјал

Опис на боја: Црна

 • Горниште: Плетен горен дел со дијаманстки дезен
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Флексибилен надворешен ѓон
 • Инструкции за одржување!

  • Може да се пере во машина!

Дополнителни информации

Големина

, , , , , , , , , ,

0