-62%

Женски салонки V7601-BLK

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V7601-BLK
Боја: Црнa
Земја на потекло: Македонија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-40

2.590 ден 990 ден

Clear

3 на залиха

Description

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: VSHOES
SKU: V7601-BLK
Боја: Црнa
Земја на потекло: Македонија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 9 см
Величини: 36-40

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0