-30%

Гумени чизми BM001928-L20

СОСТАВ

Лице: Гума
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

1990ден 1390ден

Clear

13 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Гума
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , , , , , , , ,

0