fbpx
-20%

Машки патики 205135-NVY

Класичен стил и удобност во секое време со Skechers Hyland – Ratner. Овие обувки на навлекување  со ластик врвки располага со дизајн Classic Fit™  платнени горни делови, удобна влошка со активен јаглен и мемори пена со воздушно ладење Skechers Air Cool. Подлогата е со  Skechers Goga Mat Arch®  технологија кој ги амортизир потресите при движење и дава максимална удобност и подршка.

Материјал

Опис на боја: Сина 

 • Горниште: Платнен горен дел
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена влошка со активен јаглен помага да се неутрализираат можните мириси
 • Ѓон: Skechers Goga Mat Arch™ амортизирање за дополнителна поддршка на лакот
 • Инструкции за одржување!

  • Може да се пере во машина!

4.490 ден 3.590 ден

Clear

5 на залиха

Description

Класичен стил и удобност во секое време со Skechers Hyland – Ratner. Овие обувки на навлекување  со ластик врвки располага со дизајн Classic Fit™  платнени горни делови, удобна влошка со активен јаглен и мемори пена со воздушно ладење Skechers Air Cool. Подлогата е со  Skechers Goga Mat Arch®  технологија кој ги амортизир потресите при движење и дава максимална удобност и подршка.

Материјал

Опис на боја: Сина 

 • Горниште: Платнен горен дел
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена влошка со активен јаглен помага да се неутрализираат можните мириси
 • Ѓон: Skechers Goga Mat Arch™ амортизирање за дополнителна поддршка на лакот
 • Инструкции за одржување!

  • Може да се пере во машина!

Дополнителни информации

Големина

, , , , , ,

0