-30%

Женски чизми MK001921-BLK

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

3990ден 2790ден

Clear

9 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пенаста влошка
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0