-40%

Детски патики BM001965-335

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

2190ден 1314ден

Clear

24 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , , , , , ,

0