-60%

Детски балетанки FR002233-FUC

СОСТАВ

Лице: Текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

790ден 316ден

Clear

1 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , , , , ,

0