fbpx
-50%

Женски патики 33154HW-A2H

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Нежно розева

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
  •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.590 ден 1.290 ден

Clear

1 на залиха

Description

Тренди патики со мека влошка!

Материјал

Опис на боја: Нежно розева

 • Горниште: Вештачка кожа
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, избришете ја со влажна крпа се додека не се отстрани цела нечистотија.  !
  •  Потоа упоребете крема со ист тон на боја!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0