-60%

Женски патики SW84711-001

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Црна / бела

 • Горниште: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.990 ден 1.196 ден

Clear

14 на залиха

Description

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Црна / бела

 • Горниште: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте ја нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0