-50%

Женски салонки L96504-BEI

СОСТАВ

  • Лице: Текстил/ велур
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Природна кожа
  • Ѓон: Гума

1.990 ден 995 ден

Clear

5 на залиха

Description

СОСТАВ

  • Лице: Текстил/ велур
  • Постава:  Вештачка кожа
  • Влошка: Природна кожа
  • Ѓон: Гума

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0