fbpx
-60%

ALICE-WHT

Класични балетанки!
Моделот ALICE е новитет во колекцијата на “Roberto Sant” зашилени во предниот дел и украсени со панделки, меко ремчке во задниот дел за да ја држи обувката прилепена за ногата.

Материјал

Опис на боја: Бела/ црна

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

2.490 ден 990 ден

Clear

1 на залиха

Description

Класични балетанки!
Моделот ALICE е новитет во колекцијата на “Roberto Sant” зашилени во предниот дел и украсени со панделки, меко ремчке во задниот дел за да ја држи обувката прилепена за ногата.

Материјал

Опис на боја: Бела/ црна

 • Горниште: Природна кожа
 • Постава: Природна кожа
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , ,

0