ROSARIA-BEI

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: ROSARIA-BEI
Боја:  Крем
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 6 см
Величини: 36-41

2490ден

Clear

5 на залиха

Description

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: ROSARIA-BEI
Боја:  Крем
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Висина на потпетица: 6 см
Величини: 36-41

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0