-40%

Машки патики SM84511-001

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Црна/ темно сива

 • Горниште: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

3.990 ден 2.390 ден

Clear

6 на залиха

Description

Lumberjack патики со мемори пена!

Материјал

Опис на боја: Црна/ темно сива

 • Горниште: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Влошка: Мемори пена
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • Прво нежно исчеткајте нечистотијата од горнишето а потоа нанесете спреј за чистење на текстил, остабете да делува и потоа исчеткајте ги повторно со четка.
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.

Дополнителни информации

Големина

, , , , , ,

0