fbpx
-37%

Детски чизми Q320GS-TROLL-GRE

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

 

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320GS-TROLL-GRE
Бојa: Темно сива и сина
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

4.690 ден 2.961 ден

Clear

7 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

 

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320GS-TROLL-GRE
Бојa: Темно сива и сина
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

Дополнителни информации

Големина

, , , ,

0