-10%

Женски чизми Q320GS-TROLL-BLU

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320GS-TROLL-BLU
Бојa: Темно сива и сина
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

4490ден 4041ден

Clear

4 на залиха

Description

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320GS-TROLL-BLU
Бојa: Темно сива и сина
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

Дополнителни информации

Боја

Големина

, , , , ,

0