-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Гумени чизми FR003210-PNK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: FR003210-PNK
Модел: FROZEN
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 22-30

1.490 ден 745 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Гума/водоотпорни
Постава: Памучна ткаенина
Влошка: Памучна ткаенина
Ѓон: Гума

Слични продукти
0