-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Гумени чизми PW006010-CBL

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW006010-CBL
Модел: PAW PATROL
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 22-30

1.490 ден 745 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Гума
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0