-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски мартинки CH060514-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: OPPOSITE
SKU: CH060514-BLK
Земја на потекло: Србија
Произведено: НРК
Величини: 29-35

1990ден 1194ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка  кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0