Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски папучи AV000513-GRY

НФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: AV000513-GRY
Боја: Сива и црна
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-34

590ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0