-64%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики BM001965-335

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: BM001965-335
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-32

2.190 ден 790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

Слични продукти
0