fbpx
-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики BM002032-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: BM002032-BLK
Модел: Batman 
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 25-33

1.990 ден 796 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти