-40%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики DM007950-WHT

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: DM007950-WHT
Модел: MINNIE MOUSE
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-32

1590ден 954ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума 

Слични продукти
0