-64%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики DM008035-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: DM008035-BLK
Модел: Minnie Mouse
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-30

2.190 ден 790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0