-60%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики FR003195-BUR

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: FR003195-BUR
Модел: FROZEN
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 20-25

1.990 ден 790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0