-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики FR003285-NUD

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW003285-NUD
Модел: FROZEN
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-32

2190ден 1090ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа 
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0