-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики PW008265-FUC

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW008265-FUC
Модел: PAW PATROL
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-32

2.190 ден 1.290 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума (светлечки ѓон)

Слични продукти
0