-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики PW008330-NAV

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW008330-NAV
Модел: PAW PATROL
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-30

1.590 ден 790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа 
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0