-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики PW008475-NAV

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW008475-NAV
Модел: PAW PATROL
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-30

2.190 ден 1.290 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Пeнаста анатомска влошка
Ѓон: Гума

Слични продукти
0