-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики SP009299-751

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: SP009299-751
Модел: SPIDERMAN
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-32

1.590 ден 795 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Еко кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

Слични продукти
0