-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски патики SP009925-BLK

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: SP009925-BLK
Модел: Spiderman
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 25-33

2190ден 1290ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Еко кожа и текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/светлечки ѓон

Слични продукти
0