-2%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски сандали 462260-GRY

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: SPROX
Сезона: Пролет-Лето 2022

Модел: 462260-GRY
Боја:  Сива и тегет
Дизајнирани: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 20-24

 

1290ден 1260ден

Clear

СОСТАВ

Лице:  Текстил
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума

 

Слични продукти