Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми 2179.103.13302-90763

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: MOLECHINA
Код: 2179.103.13302-90763
Боја: Сребрена
Земја на потекло: Бразил
Произведено: Бразил
Висина на потпетица: 3.5 см
Величини: 29-36

 

3.290 ден

Clear

Molechina мартинки со мека пенаста влошка!

Материјал

Опис на боја: Сребрена 

 • Горниште: Еко кожа
 • Постава: Термо материјал
 • Влошка: Пенасти јастучиња
 • Ѓон: Гума
 • Инструкции за одржување!

  • За да ја отстраните нечистотијата, нежно истријете ја кожата со влажна крпа додека не се одстрани прашината и целата нечистотија, потоа упоребете крема за заштита и освежување на бојата во ист тон со бојата на кожата!
  • Користете крем боја  “Wetter Schutz”  за обнувување на бојата на кожата!
  • Избегнувајте течни лакови за чевли и силиконски спрејови.
Слични продукти
0