-28%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми PW008428-NAV

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW008428-NAV
Модел: PAW PATROL
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 22-30

2.490 ден 1.790 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Текстил/гума
Постава: Термо ткаенина
Влошка: Термо ткаенина
Ѓон: Гума

Слични продукти
0