-33%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми PW008528-PUR

ИНФОРМАЦИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: DISNEY
SKU: PW008528-PUR
Модел: Paw Patrol
Земја на потекло: Белгија
Произведено: НРК
Величини: 24-30

2.990 ден 1.990 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Вештачка кожа и текстил
Постава: Крзно
Влошка: Термо материјал
Ѓон: Гума

Слични продукти
0