-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q317GS-ABI-NVBL

4.690 ден 3.752 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q317GS-ABI-NVBL
Бојa: Темно сина
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-41

Слични продукти
0