-41%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q317GS-ABI-NVPK

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Бренд: COOPERMINER
SKU: Q317GS-ABI-NVPK
Бојa: Тегет/лила
Сезона: Есен-Зима 2022
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

4.690 ден 2.790 ден

Clear

Слични продукти
0