-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q318GS-ABI-BLGR

4.690 ден 3.752 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q318GS-ABI-BLGR
Бојa: Црна/зелена
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-39

 

 

Слични продукти
0