-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q320PS-MAJA-BLUE

2.190 ден 1.752 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Текстил/ Гума
Постава: Вештачко крзно
Влошка: Вештачко крзно
Ѓон: Гума

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q320PS-MAJA-BLU
Бојa: Розева/сива
Сезона: Есен-Зима 22
Дизајнирани: Италија
Произведено: Италија
Величини: 28-35

 

 

Слични продукти
0