-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q321GS-TROL-LPNK

4.690 ден 3.752 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

 

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q321GS-TROLL-LPNK
Бојa: Темно сива и розева
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

Слични продукти
0