-20%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Детски чизми Q323PS-ABIST-GRE

4.690 ден 3.752 ден

Clear

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Текстил/ мембарана за водоопорност
Влошка: Текстил
Ѓон: Гума/нелизгача

 

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: COOPERMINER
SKU: Q323GS-ABIST-GRE
Бојa: Црна/ Сина/ жолта
Сезона: Есен-Зима 23
Дизајнирани: Италија
Произведено: Романија
Величини: 36-40

 

 

Слични продукти
0