-50%
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Женски балетанки KIKI-GRY

СОСТАВ

Лице: Природна кожа
Постава: Природна кожа
Влошка: Природна кожа
Ѓон: Гума

 

1990ден 990ден

Clear

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ

Бренд: ROBERTO SANTI
Сезона: Пролет-Лето 2022
Модел: KIKI-GRY
Боја:  Сива
Дизајнирани: Италија
Произведено: Македонија
Величини: 36-41

Слични продукти
0